DOLAR: 3.54 TL
EURO: 4.14 TL

ELİBOLLAR TARIM ALETLERİ VE MAKİNELERİ

3 yıl önce
7.735 kez görüntülendi

ELİBOLLAR TARIM ALETLERİ VE MAKİNELERİ

 

 

 

elibol-logo
1960 yılında Afyon Sandıklı’da kurularak hurdacılık ve civatacılık sektöründe faaliyetine başlamıştır. Kısa zamanda çok hızlı bir gelişme kaydederek, kendi üretimini de bünyesinde gerçekleştirerek “tarım makineleri” sektöründe geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur.
“Sondaj Derin Kuyu” ve “Patpat” olarak adlandırılan dingilli su motoruyla çalışan taşıtların üretimini yapan ilk firma olmasının yanı sıra, üretici sıfatıyla geçmişten günümüze yenilikçi çalışmalarıyla ürün ve hizmet kalitesini arttırmış bir firmadır.

Yine ilk defa 1994 yılında “Taş Toplama Makinesi”nin Pankobirlik aracılığıyla ithalatını yapmış olan ilk firmadır.Yine 1979 yılından itibaren de sap toplar saman makinesi, 1985’ten itibaren pnömatik saman aspiratörü imalatını gerçekleştiren ilk firmadır.

 

İleri Teknoloji

Firma, gelişen teknoloji ve piyasanın talepleri doğrultusunda 2001 yılında “Balya Makinesi” üretmeye başlamıştır. Zaman içerisinde üründe yapılan geliştirmelerle performansı yüksek, maliyeti düşük üretime sahip olunmuştur.

 

Hedefimiz

Firmamızın hedefi, 1960 yılında küçük bir imalathanede başladığı üretimini mevcut fabrikasından daha büyük ölçekli bir üretim kapasitesine sahip yeni tesislerde devam ettirerek ülke ekonomisine kazanç sağlamaktır.

 

 

ems_003_makinesi

EMS 003 Balya Makinesi tarlanızda biçer döverin bıraktığı sapı yerden alıp haşbaydan geçirerek parçalayarak saman yapar. Samanı istenilen kilo ve ebatta ipli sistemle bağlayarak paketleyen ve bıraktığı balyayı rahatlıkla istif edilebilen ve taşınabilecek hale getiren günümüz teknolojisiyle üretilmiş bir makinedir. Bu Makine aynı zamanda yonca, ot balyası da yapabilmektedir. Makinemiz yüksek performans, kaliteli üretim,yaygın servis ağı ile kalifiye elemanları ve geniş parça olanaklarıyla çiftçimize kalitenin ve hizme¬tin en iyisini sunmaktadır. Buğday, arpa, yulaf, çavdar, gibi tahıl bitkileriyle, fiğ, korunga ve yonca gibi baklagil bitkilerinin hasadı sonrasında tarlada kalan sapları, saman, ve sap olarak balya haline getirir.

 

Makinenin çalışması için gerekli olan güç, traktör kuyruk milinden şaft yardımıyla alınır. Sessiz ve hızlı çalışır ayrıca pikap kısmında bulunan hidrolik sistemiyle traktör hidrolik sisteminin verdiği yardım sonucu kolayca aşağı ve yukarı hareket ettirerek ayarlanabilir. Böylece kullanıcı traktör üzerinden pikabı tarla yüzeyine göre rahatça hareket ettirerek en azami şekildeki sapları dahil eder. Traktör güç gereksinimini en asgariye indirecek şekil ve kalitede üretilmiştir. EMS 003 Balya Makinesi deneyimli elemanlar ve geniş bir araştırma sonucu, daha farklı ana gövde, şasi ve balya pres kabini daha kalın ve güçlü malzemeden imal edilmiştir. Volant traktör güç gereksinimini en asgariye indirecek şekilde tasarlanmış olup, göbeğinde bulunan rulman ve sigorta kesme durumunda aşınma ve boşanma riskleri ortadan kaldırılmıştır.

 

Garanti sürecinde hızlı müdahale ve çabuk çözüm üretimi sayesinde makinaların arıza sürelerini minimuma indirmeye amaçlayan hizmetimiz Elibol Tarım Makinaları sahiplerinin maksimum memnuniyeti ve kazancını amaçlamıştır.

 

Firmamızın, imal etmiş olduğu bütün ürünler, deney raporlu, sanayi sicil belgeli, imalat belgeli.Ürünlerimiz Tarım Kredi Koopartifi, Pankobirlik ve ziraat Bankası aracılığı ile satılmaktadır.

 daha fazlası için : www.elibollar.com.tr

 

ELİBOLLAR TARIM ALETLERİ VE MAKİNELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ANTALYA KARAYOLU 1. KM SANDIKLI – AFYONKARAHİSAR

elibollar@elibollar.com.tr
info@elibollar.com.tr
0 (272) 515 30 55
0 (272) 515 33 88
0 (272) 515 12 68

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yukarı Çık